Isikuandmed töödeldakse üldise isikuandmete kaitse määruse (edaspidi - GDR) ja Leedu õigusaktide, mis reguleerivad nende andmete töötlemist ja kaitset, juhtimise alusel. Isikuandmeid ei avalikustata ettevõtte tegevusega mitteseotud isikutele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik ja ei ole vastuolus Leedu seadustega. Isikuandmed edastatakse ainult koostööd tegevatele ettevõtetele, kellele andmete edastamine on vajalik klientide sujuvaks teenindamiseks, näiteks saateteenustele ja liisingufirmadele. Need koostööd tegevad ettevõtted järgivad andmekonfidentsiaalsuse põhimõtteid.

Veebisaidi www.muusikakodu.ee kasutajate isikuandmete töötlemisel püütakse tagada nende täpsus, turvalisus, konfidentsiaalsus, korralik säilitamine ja kaitse. Veebisaiti haldab ja administreerib MB Melnas, juriidilise isiku kood: 304037668, aadress: Aušros g. 26A, Utena, tel. +37062122914, e-post: info@muusikakodu.ee. Vastavalt õigusaktide sätetele on MB "Melnas" veebisaidi kasutajate isikuandmete haldur.

Kogutakse, hoitakse ja töödeldakse teavet:

teave www.muusikakodu.ee veebisaidil külastuste kohta ja selle veebisaidi kasutamine;
teave, mille veebisaidi kasutajad annavad eesmärgiga tellida veebisaidi teenuseid, soovitud toodete nimekiri, uudiskirjade tellimise nõusolek, ostukorvi sisu, tellimuste ajalugu.
muu teave, mille kasutajad valikuliselt edastavad.
Külastuse ajal elektroonilises poes kogutakse külastaja seadmest või brauserist täiendavat teavet:

välise võrgu IP-aadress, kasutatavad küpsised, brauseri nimi ja versioon.
Kui ostja registreerub veebisaidil:

kliendi ID meie e-poes, parool;
Ees- ja perekonnanimi;
e-posti aadress.
Kui isik sooritab ostu veebisaidil:

Ees- ja perekonnanimi,
kauba kohaletoimetamise aadress;
telefoninumber;
e-posti aadress.
Arve koostamisel:

ostja nimi, kui ostja on juriidiline isik;
ettevõtte kood ja käibemaksukohuslase number;
Ees- ja perekonnanimi, kui ostja on füüsiline isik;
ostja aadress;
kontakttelefon;
pankade andmed.

KUIDAS JA MIKS ME KOGUME ISIKLIKKE ANDMEID

Andes võimaluse osta kaupu meie e-poes, palume külastajatel registreeruda ja täita registreerimisvorm või anname võimaluse jätkata ostlemist ilma registreerimata, täites kliendi vormi, mis ei ole seotud klientide kirjetega meie süsteemis. Selline teave salvestatakse ainult tellimuste kirjete juurde. See klientide teave on vajalik kiireks ja kvaliteetseks klienditeeninduseks.

Registreeritud klientide ostukorvi sisu salvestatakse automaatselt, nii et iga kord sisse logides on kasutajatel võimalus ostmist jätkata. Kasutajate ostukorv salvestatakse andmebaasis.

Sihtturunduse eesmärgil kasutame veebisaidil www.muusikakodu.ee "Google Analytics" pistikprogrammi, mis aitab koguda anonüümset teavet külastaja sirvimisharjumuste kohta ja edastab selle "Google" analüüsikeskusele, nii et saaks valida vaid külastajale asjakohase reklaami, mis võib olla näidatud ka teistes internetiportaalides.

Turunduse eesmärgil teavitame kliente regulaarselt uutest toodetest, toodetest ja teenustest, saates uudiskirju, seetõttu palume vastavalt andmekaitse seaduse sätetele klientide vabatahtlikku nõusolekut märkida e-posti aadress ja tellida uudiskirjade tellimine. Klientidele antakse võimalus igal ajal loobuda uudiskirja tellimusest.

ISIKUANDMETE SÄILITAMISE AEG

Isikuandmeid säilitatakse mitte kauem kui nõuavad andmete töötlemise eesmärgid või sätestab seadus, kui selles on määratud pikem andmete säilitamise periood.

Ostjatel on õigus loobuda osaliselt või täielikult oma e-poes hoitavatest isikuandmetest. Selleks võtke ühendust e-posti teel info@muusikakodu.ee ja teavitage, millistest isikuandmetest soovite loobuda. Saate hallata oma hoitud andmeid, klõpsates sellel lingil - andmete haldamine.

Privaatsuspoliitika kehtib kõigile veebisaidi www.muusikakodu.ee külastajatele. Nõustudes nende Isikuandmete kaitse privaatsuspoliitika tingimustega, kaotab ostja õiguse veebisaidi pakutavatele teenustele.